Naši trenéři

Jsme absolventi odborných seminářů a světově uznávaných konceptů s několikaletou praxí.

Zaměřujeme se na jak běžnou klientelu, tak i na poúrazové stavy a sportovce všech výkonnostních kategorií. Společně tvoříme tým, který navzájem prohlubuje své znalosti a zkušenosti v oblastech silového a kondičního tréninku, funkčního pohybu, psychologie, výživy práce s dětmi a rehabilitace. Jsme pravidelnými účastníky zahraničních i českých odborných seminářů.

Petr Nátěsta

Petr Nátěsta

Zakladatel FyzioMove a absolvent Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého.  Specializuje se na silový a kondiční trénink a funkční pohyb.

Eva Tomášková

Zakladatelka FyzioMove. Po závodní kariéře se stala trenérkou aerobiku, osobní trenérkou a lektorkou pilates a jógy. Spolupracuje s běžnou klientelou i profesionálními sportovci.

Eva Tomášková
Eliška Byrtusová

Eliška Byrtusová

Absolventka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor tělesná výchova a sport. V rámci studia studovala na univerzitě v Montpellier a následně se vydala na praktickou stáž jako asistent učitele tělesné výchovy na střední škole v Bretaňi.

Jakub Jarolím

Absolvent Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého, obor fyzioterapie.V minulosti fyzioterapeut v RRR centru. V nynější době působí v HC Olomouc.

Jakub Jarolím
tomas

Tomáš Michalica

Tomáš je absolventem Pedagogické fakulty UP a studentem doktorského studia na FTK UP. Specializuje se na trénink dětí a mládeže a kondiční přípravu plavců.

Adriana Přibylová

Adriana do svých 21 let působila jako profesionální hráčka volejbalu. Již během své kariéry si dokázala vytvořit hlubší vhled do silově kondiční přípravy. Po ukončení sportovní kariéry začala po absolvování kurzu trenérství sama vést pohybové lekce. V roce 2020 absolvovala MŠMT akreditovaný kurz trenérství a započala svou dráhu pohybového specialisty pod záštitou fyzioMOVE Olomouc.

Adriana
marek-elek

Marek Elek

Bývalý masér opavských fotbalistů a nynější masér SK Sigma Olomouc. Ve své praxi pracuje převážně se sportovci, ale také s běžnou klientelou vyžadující regeneračně sportovní masáže.