Náš tým

Jsme absolventi odborných seminářů a světově uznávaných konceptů s několikaletou praxí.

Zaměřujeme se na jak běžnou klientelu, tak i na poúrazové stavy a sportovce všech výkonnostních kategorií. Společně tvoříme tým, který navzájem prohlubuje své znalosti a zkušenosti v oblastech silového a kondičního tréninku, funkčního pohybu, psychologie, výživy práce s dětmi a rehabilitace. Jsme pravidelnými účastníky zahraničních i českých odborných seminářů.

Petr Nátěsta

Petr Nátěsta

Zakladatel FyzioMove a absolvent Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého.  Specializuje se na silový a kondiční trénink a funkční pohyb.

Eva Tomášková

Zakladatelka FyzioMove. Po závodní kariéře se stala trenérkou aerobiku, osobní trenérkou a lektorkou pilates a jógy. Spolupracuje s běžnou klientelou i profesionálními sportovci.

Eva Tomášková
Eliška Byrtusová

Eliška Byrtusová

Absolventka Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, obor tělesná výchova a sport. V rámci studia studovala na univerzitě v Montpellier a následně se vydala na praktickou stáž jako asistent učitele tělesné výchovy na střední škole v Bretaňi.

Jakub Jarolím

Absolvent Fakulty tělesné kultury na Univerzitě Palackého, obor fyzioterapie.V minulosti fyzioterapeut v RRR centru. V nynější době působí v HC Olomouc.

Jakub Jarolím
tomas

Tomáš Michalica

Tomáš je absolventem Pedagogické fakulty UP a studentem doktorského studia na FTK UP. Specializuje se na trénink dětí a mládeže a kondiční přípravu plavců.

Jana Křižanová

Studentka navazujícího magisterského studia Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci. V současnosti se věnuje trenérské činnosti v krasobruslařském klubu v Novém Jičíně.

Jana Křižanová
marek-elek

Marek Elek

Bývalý masér opavských fotbalistů a nynější masér SK Sigma Olomouc. Ve své praxi pracuje převážně se sportovci, ale také s běžnou klientelou vyžadující regeneračně sportovní masáže.