Odborné semináře

Kromě předávání zkušeností z oblasti pohybu, bychom rádi získali i pohled laiků či jinak zaměřených pohybových specialistů. Právě prostřednictvím předání zkušeností a konstruktivního dialogu, se můžeme odborně i lidsky posunou dále.

Můžete se těšit na příjemně strávený čas s našimi trenéry, kteří si pro vás připraví seminář na předem danou problematiku. Obsahem semináře bude jak teoretická, tak praktická část. Výběr aktuálních seminářů najdete níže:

Těhotenství v pohybu

Co mě čeká?

Dozvíte se jaké fyziologické změny probíhají v těhotenství a jak se na ně můžete připravit. Ze semináře si odnesete praktické rady, jakým způsobem cvičit s ohledem na jednotlivá období, a to jak v průběhu těhotenství, tak i po šestinedělí. 

Věnovat se budeme práci s pánevním dnem, axiálnímu napřímení i dechu.

Dopolední a odpolední blok. V dopoledním bloku se budeme věnovat přípravě na těhotenství a cvičení v průběhu. Odpoledním blok bude věnován šestinedělí.

S kým budu mít tu čest?

Seminářem vás provede Eva Tomášková, která kromě své odbornosti a dlouholeté praxe, může nabídnout vhled do problematiky skrze vlastní zkušenost s těhotenstvím a s lidským přístupem se o ni s vámi podělit.

Harmonogram:

9.00 – 12.00 – 1. blok
13.00 – 16.00 – 2. blok

Cena za celý seminář je 1900 Kč (jeden blok 1000 Kč).

Zvládání emocí a stresu ve sportu

Beseda se sportovní psycholožkou Hanou Pernicovou, která zodpoví vaše otázky. Určeno pro rodiče, trenéry a učitelé.

Cena je 400 Kč.